Euro < 26

Published in

euro-26EURO<26 to karta rabatowo - ubezpieczeniowa, której posiadaczem może zostać każdy młody człowiek pomiędzy 7 a 30 rokiem życia. Karta ważna jest przez rok od daty wydania i daje dostęp do ponad 3 000 zniżek w Polsce i ponad 100 000 zniżek w 37 krajach europejskich. Mniej wydając można:

 

 

  • zwiedzać muzea, zamki, galerie,
  • podróżować promami, samolotami, autobusami,
  • bawić się w kinach, teatrach, dyskotekach, klubach,
  • uczyć się w kraju i za granicą,
  • kupować m.in. w księgarniach, sklepach sportowych, odzieżowych, muzycznych, fotograficznych.

Informacje o zniżkach w Polsce i Europie można znaleźć w internecie: www.euro26.pl

Dodatkowym atutem polskiej karty jest całoroczne ubezpieczenie turystyczne, które zastępuje miedzy innymi ubezpieczenie w szkole i na uczelni.

Z kartą otrzymuje się informator - przewodnik zniżek oraz książeczkę z warunkami ubezpieczenia. Od 1999 r. każdy posiadacz otrzymuje darmowy Magazyn EURO<26, w którym może dowiedzieć się o nowościach dotyczących Karty, ciekawych ludziach, wydarzeniach, kulturze oraz wziąć udział w wielu atrakcyjnych konkursach.

Karta EURO<26 CLASSIC - to wersja podstawowa, z której może korzystać każdy w wieku od 7 do 30 lat. Zawiera całoroczne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (20.000 PLN) oraz pokrycie Kosztów Leczenia (60.000 EUR) na całym świecie (z wyjątkiem USA i Kanady) podczas każdej podróży oraz odpowiedzialności cywilnej (OC) na sumę 50.000 EUR.

Karta EURO<26 STUDENT WORLD - przeznaczona dla wszystkich w wieku od 7 do 30 lat, którzy uczą się w gimnazjach, liceach, technikach oraz studentów szkół wyższych, potwierdza status studenta i ucznia za granicą. Zawiera całoroczne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (20.000 PLN) oraz Kosztów Leczenia (60.000 EUR) na całym świecie (z wyjątkiem USA i Kanady) podczas każdej podróży, a także odpowidzialności cywilnej (OC) na sumę 50.000EUR.

W naszych gabinetach udzielamy rabaty w ramach legitymacji EURO < 26